Archiwum: luty 2015

2015-02-03

W ostatnim wydaniu "NOWIN" ukazał się artykuł, który pokazuje codzienną pracę naszych koszykarzy oraz ich trenerów. Zapraszamy do lektury!

2015-02-16

Koordynator projektu Szkoła z klasą 2.0 i mgr Oliver Zimończyk dziękują wszystkim,którzy reprezentowali swoje klasy podczas szkolnej debaty 29 stycznia. Wasze zaangażowanie w przygotowanie argumentów,umożliwiło sprawny przebieg dyskusji i dało możliwość zaprezentowania stanowiska każdemu,kto chciał zabrać głos. Na szczególną uwagę zasługiwały wystąpienia: Jakuba Kołodzieja,Karola Zonia,Agaty Swobody i Klaudii Karwot. Po dwugodzinnej dyskusji i przegłosowaniu Waszych propozycji,udało nam się stworzyć roboczą wersję Szkolnego Kodeksu 2.0.Teraz pora oddać go w ręce Rady Pedagogicznej,która po wprowadzeniu ewentualnych poprawek przegłosuje jego ostateczną wersję.

Efekt naszej wspólnej pracy znajdziecie poniżej:

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy
2015-02-18

Proponujemy pierwszoklasistom konkurs ze znajomości cyklu o Harrym Potterze,a pozostałym z Władcy Pierścieni i Hobbita. Informacje i regulamin TUTAJ

Scrabble
2015-02-24

Jeśli chcecie zagrać w tę grę - zapraszamy Was do biblioteki szkolnej! O szczegółowe informacje możecie również pytać wychowawców. Życzymy miłego "łamiania głowy"!

Aleksandra Stężała