Archiwum: grudzień 2015

2015-12-07

W przedstawieniu upamiętniajacym postać Adama Mickiewicza wystąpili wszyscy uczniowie 3c. Ze sceny popłyneły słowa wieszcza dla wszystkich, poszukującyh swojego miejsca na ziemi, którzy pełni wiary we własne siły i pasji porównywalnej do tej z Ody do młodości, wyruszą naprzeciw niepowtarzalnej przygodzie swojego życia.

2015-12-07

W miniony weekend 4-5 grudnia 2015 w naszej szkole odbył się Maraton Pisania Listów

2015-12-10

Z przyjemnością prezentujemy zdjęcie Basi Bugdol z klasy IIIc, które zwyciężyło w szkolnym konkursie na "Selfie ze zwierzakiem". Konkurs towarzyszył akcji zbierania darów na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rybniku.

Dwóch naszych uczniów w kolejnych etapach konkursów
2015-12-14

Z przyjemnością informujemy, że Michał Szulik wystartuje w etapie rejonowym Wojewodzkiego Konkursu Przedmotowego z języka niemieckiego, a Andrzej Kiełbasa zakwalifikował się do II etapu konkursu Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Gratulujemy dotychczasowego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

2015-12-20

"My wszystkie psy i koty, bezdomne zwierzęta z rybnickiego schroniska, dziękujemy bardzo za wrażliwe serce i ofiarowaną nam pomoc. Jest ona bardzo potrzebna do naszej dalszej egzystencji." Tymi słowami zwierzęta z rybnickiego schroniska chcą podziękować wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji zbierania dla nich darów.