Archiwum: luty 2016

2016-02-10

8 lutego zainaugurowano w naszej szkole zajęcia Akademii Uczniowskiej. Pierwszy wykład wygłosił mgr Grzegorz Przybyła. Tematem nie bez odpowiedniej dozy humoru wygłoszonej prelekcji była higiena w kosmosie.

2016-02-11

Uwaga! Uwaga! Ogłaszamy konkurs na tekst hymnu naszej szkoły!

2016-02-12

Dzisiaj,11 lutego 2016r., wzięliśmy udział (MY tzn.: Zosia Zielonka, Magdalenia Gonsior, Wojtek Kwiatoń, Dominik Budzki, Krzysiu Oczadły i Konrad Szaraniec) w VI Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert Mayer „I Ty możesz zostać noblistą”.

Mamy finalistę!
2016-02-17

Michał Szulik zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego. Gratulujemy!!!

2016-02-18

15 stycznia 2016 r. w ramach realizacji innowacji przyrodniczej odbyła się szkolna wycieczka naukowa. Jej organizatorami byli: pani Wiesława Korecka-Widenka, pani Wioletta Buczkowska-Pakos oraz pan Grzegorz Przybyła.

Nasi uczniowe w finale IX MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO
2016-02-29

Z  przyjemnością informujemy, że dwie drużyny w składzie: Maksymilian Andrzejewski i Patryk Rajchel (3c) oraz  Mariusz Solarz (2a) i Michał Trawczyński (1a) zakwalifikowały się do finału IX MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale!