Archiwum: marzec 2016

2016-03-03

3 marca odbył się w Naszej Szkole drugi z zaplanowanych wykładów w ramach zajęć Akademii Uczniowskiej. Tym razem zajęcia dotyczyły zagadnień chemicznych,
a tematem były feromony.

2016-03-09

Prezentacją swoich dzieł na Dniach Otwartych Szkoły w dniu 8 marca 2016r., uczniowie klas drugich zakończyli prace nad projektami z języków obcych.

2016-03-09

8 marca gościliśmy szóstoklasistów, ich nauczycieli oraz rodziców.

Kolejny sukces!
2016-03-10

Miło nam poinformować, że Julia Kaiser, ucz. kl. 1c zakwalifikowala się do II etapu III edycji Konkursu Informatycznego InfoSukces organizowanego przez Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. I etap polegał na wykonaniu gry z wykorzystaniem edukacyjnego języka programowania Scratch, wyjaśniającej zasady działania urządzenia technicznego. Julii serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu!

2016-03-18

17 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Świętego Patryka. W naszej szkole postanowiliśmy w tym roku dołączyć do tej tradycji i ogłosiliśmy ten dzień Dniem Zielonym.

2016-03-18

17 marca w bibliotece szkolnej zorganizowano wieczór poetycki "Droga Życia".