Archiwum: październik 2016

2016-10-03

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą relację i najlepsze zdjęcie z rajdu "Górska Jesień 2016"!

2016-10-10

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej to coroczne wydarzenie przybliżające młodzieży tajniki nauki w nietypowy sposób. Po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w tej imprezie uczniowie naszego gimnazjum pod opieką mgr Wiesławy Koreckiej-Widenka, mgr Wioletty Buczkowskiej-Pakos oraz mgr Grzegorza Przybyły.

2016-10-12

Drodzy Uczniowie!

Nasza szkoła zakwalifikowała się do IV edycji programu Mistrzowie Kodowania, w ramach którego będziemy uczyć się programowania oraz uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach.  Jedną z nich jest Europejski Tydzień Kodowania, do udziału w którym serdecznie Was zapraszamy.

Więcej informacji na:

2016-10-14

Dzień Edukacji Narodowej  stał się okazją do uhonorowania twórców sukcesu Naszego Gimnazjum w dziedzinie sportu. Po raz pierwszy wręczyliśmy Statuetki Przyjaciela Szkoły. Wśród laureatów znaleźli się m.in. nauczyciele, którym zawdzięczamy powstanie klas sportowych.

Konkurs na najlepszy lampion
2016-10-18

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie na najlepszy lampion. Technika wykonania - dowolna. Szczegółowych informacji udzielają pani Natalia Skaba oraz pani Anna Tront-Furgoł.

2016-10-24

W poniedziałek 17.10 WOŚP biła rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej w czacie 30 minut na terenie całego kraju. U nas też się działo. Uczniowie klasy I d przy wsparciu uczniów klasy I g, III c i III b przyłączyli się do akcji. Od godziny 12.00 do 12.30 my też prowadziliśmy resuscytację. Nasze działania nie będą liczone do rekordu, ale nie mogliśmy nie przyłączyć do tak szczytnej akcji. Umiejętność udzielania pierwszej pomocy zawsze się przyda. Organizatorem akcji była Bogumiła Michalewska.

2016-10-25

W dniach 17 do 23 października 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Europejskim Tygodniu Kodowania.