Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Archiwum: luty 2018

2018-02-19

17.02.2018r. w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików.

Uczennice naszej klasy sportowej i reprezentantki klubu RMKS zdobyły 4 medale:

• Klaudia Dziuba - skok wzwyż - złoto,
  • Emilia Gutt - 60m ppl - srebro,
  • Katarzyna Podwojska - pchniecie kulą - srebro,
  • Natalia Rojek - skok w dal - brąz.

Medalistkom serdecznie gratulujemy!

2018-02-20

W piątek 16 lutego 2018r., wzięliśmy udział (MY tzn.: Zuzia Garbacz, Oskar Nizioł, Łukasz Piórecki, Mateusz Rostek, Patrycjusz Sibila, Sławomir Kubasa) w VIII Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert Mayer „I Ty możesz zostać noblistą”.

KOLEJNY WYKŁAD AKADEMII UCZNIOWSKIEJ
2018-02-21

W czwartek 22 lutego odbył się kolejny wykład Akademii Uczniowskiej.

Prelekcję nt. Bądź mądry jak...
wygłosiła mgr Wiesława Korecka-Widenka.

2018-02-21

Zakończył się plastyczny konkurs dla pierwszoklasistów na ilustrację do ulubionego wiersza Juliana Tuwima.  Autorzy najpiękniejszych prac otrzymali dyplomy, książki  i wybrane przez siebie nagrody rzeczowe. Oto lista laureatów:

I miejce  - Oskar Kowalski, Zofia Szymańska

II miejsce - Wiktor Smołka, Marta Korf

III miejsce - Jagoda Szostak

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

2018-02-27

27 lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem: TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU w SIECI.

2018-02-28

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, 27 lutego 2018r. w Katowicach  odbyła się konferencja kuratoryjna „Stała się Niepodległa”, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.