Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Archiwum: kwiecień 2018

2018-04-03

23 marca 2018r. odbyły się drużynowe zawody pływackie na szczeblu miejskim. Nasi uczniowie walczyli o najwyższe trofea. Drużyna dziewcząt nieznacznie przegrała i zajęła 2 m-ce w klasyfikacji generalnej, a chłopcy zajęli 1 m-ce i tym samym zakwalifikowali się do zawodów rejonowych , które odbędą się w kwietniu br.

Gratulacje dla wszystkich!

opiekunowie: Dorota i Ksawery Fojcik

2018-04-03

28 marca 2018r. w siedzibie zespołu  Przygoda odbyła się konferencja regionalna „Szlakiem zabytków Górnego Śląska” połączona z podsumowaniem X Edycji Konkursu Wojewódzkiego „Zapomniane zabytki”, której organizatorem był WOM w Rybniku.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIIc Jacek Małek w konkursie, w kategorii reportaż fotograficzny zajął I miejsce.

Gratulujemy!!!

B. Tokarz

W poniedziałek 9 kwietnia SU zorganizował w naszej szkole

DZIEŃ POSTACI FILMOWEJ

Nice Book Challenge. Niech czytanie rozprzestrzenia się jak wirus!
2018-04-06

Zostaliśmy nominowani.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu wyzwała nas do czytania. Czekamy na śmiałków, którzy podejmą wyzwanie.

2018-04-12
Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w X edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem :
"ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ".

Telefony należy dostarczyć  p. Ksymenie Smołce.

2018-04-16

17.03.2018 w Knurowie - Szczygłowicach odbyły się XX Zimowe Marsze na Orientację "SOPELEK"

organizowane przez PTTK Rybnik oraz Klub Imprez na Orientację "Zorientowani Rybnik".