Mamy finalistów XII Konkursu Informatycznego!

2019-03-02

Miło nam poinformować, że 13.02.2019r. dwaj uczniowie kl. 3e gimnazjum: Maksymilian Machoczek i Nataniel Welcel, wzięli udział w etapie regionalnym i zakwalifikowali się do finału XII Konkursu Informatycznego, organizowanego przez ZST w Rybniku pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Jest to konkurs międzynarodowy, a chłopcy jako zespół będą mieli za zadanie zaprezentować przed komisją konkursową wykonaną przez siebie  stronę internetową w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Tematem strony mają być w tym roku "GRY PLANSZOWE"- przewodnie hasło konkursu, zgodne z tematem etapu rozgrywanego w Czechach.
Naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się już 27 marca br. w ZST w Rybniku.

opiekun: A.Alama