KONKURS FOTOGRAFICZNY „PIERWSZE OZNAKI WIOSNY” DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW SP 9

2019-03-08

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 W RYBNIKU DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM PT.: "PIERWSZE OZNAKI WIOSNY"

PRACE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO 29.03.2019 r.

DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ LUB U p. Gładysz - Gibadło i p.Siedlaczek

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„PIERWSZE OZNAKI WIOSNY”  DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW SP 9

Cele konkursu:

•          Kształtowanie i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań fotografią.
  •          Uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii.
  •          Zachęcenie do fotograficznej „interpretacji” otaczającej ich rzeczywistości.
  •          Propagowanie walorów przyrodniczych regionu, w którym żyjemy.

Warunki konkursu:

Autor może oddać jedno zdjęcie.

Format prac max 15x21 cm. Każde zdjęcie musi być opisane z tyłu: imię i nazwisko, klasa.

Zdjęcia należy dostarczyć do świetlicy.

Autorom najciekawszych prac przyznane zostaną nagrody, wyróżnienia oraz nagrody. Zdjęcia nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora. Prace nie spełniające wymagań regulaminowych nie będą oceniane. Oddanie pracy jest równoznaczne z uznaniem regulaminu.

Organizatorzy: Alina Gładysz-Gibadło, Katarzyna Siedlaczek, Justyna Westfal, Aleksandra Szczęsny