PRYMUSI I STYPENDYŚCI NASZEJ SZKOŁY

2019-06-18

Z ogromną radością informujemy, że 11 czerwca 2019 r. uczennice i uczniowie naszej szkoły otrzymali z rąk Prezydenta Miasta tytuły Prymusa za osiągniecia sportowe  i naukowe.

Prymusi w kategorii nauka - poziom gimnazjum - Grzegorz Adamiec klasa IIIf;

poziom Szkoły Podstawowej - Natalia Kowalczyk klasa VIII d i Hanna Rozmus klasa VIId.

W kategorii sport - poziom gimnazjum - Adrian Fojcik, Maciek Golda, Sebastian Kołowrot, Igor Legierski, Igor Lewandowski, Kacper Margiciok, Franciszek Ośliźlok, Karol Piotrowski, Paweł Rzeszut, Adrian Ścieżka - za I miejsce w województwie w koszykówce chłopców w Finale XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego;

Sara Jabłońska, Amelia Kuligowska, Kinga Łacińska, Emilia Malinowska, Nikola Mazgaj, Magdalena Mikina, Emilia Rusin, Maria Terlecka, Marta Urbańska - za III miejsce w województwie w siatkówce halowej dziewcząt w Finale XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego;

Kamil Grochol, Mateusz Grzesista, Karolina Konarzewska - za I miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w drużynowych zawodach szachowych.

W kategorii sport - poziom Szkoły Podstawowej - Jan Czorny, Tomasz Kłosok, Marcin Kosiorowski, Filip Amalio, Aleksander Bazański, Karol Fojcik, Jakub Jachym, Emmanuel Johnson, Stanisław Kaczmarczyk, Franciszek Kala, Jakub Kozieł, Szymon Kuśka, Miłosz Majewski, Wiktor Pietrzak, Paweł Rak, Mateusz Seweryn, Mateusz Wilczek - za II miejsce w Finale Województwa Śląskeigo w Minikoszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

Jadwiga Adamiec, Anna Buras, Daria Prządkiewicz, Roksana Przybylska  - za III miejsce w województwie w siatkówce halowej dziewcząt w Finale XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego;

Bartosz Panek - - za I miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w drużynowych zawodach szachowych.

Gratulujemy!!!