BUDŻET OBYWATELSKI 2020 - PROSIMY O WASZE GŁOSY

2019-10-21

Wszyscy mieszkańcy naszego miasta będą mogli wziąć udział w głosowaniu nad projektami do budżetu obywatelskiego, które zostaną zrealizowane w 2020 roku. Głosowanie trwać będzie od 21 października br. (poniedziałek) do 25 października br. (piątek). Wszyscy mieszkańcy Rybnika będę mogli głosować oddając jeden głos na projekt ogólnomiejski oraz jeden głos na projekt lokalny, bez względu na dzielnicę zamieszkania.

Głosować będzie można w sposób tradycyjny – wrzucając kartę do głosowania do urny lub przez Internet. Karty do głosowania będzie można pobrać w dwóch punktach do głosowania, zgodnie z następującym harmonogramem pracy:

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik, ul. Jana III Sobieskiego 20:
poniedziałek – czwartek w godz. 10.00 – 19.00
piątek w godz. 10.00 – 13.00

Urząd Miasta Rybnika, sala 257, II piętro (nowa część)
poniedziałek – środa w godz. 08.00-15.30
czwartek w godz. 08.00-18.00
piątek w godz. 08.00-13.00

Głosowanie elektroniczne rozpocznie się w poniedziałek, 21 października br. o godz. 08.00, a skończy się w piątek, 25 października br. o godz. 13.00.

TO JEST NUMER PROJEKTU NASZEJ SZKOŁY

nr projektu lokalnego dla szkoły SP9

Bezpiecznie i wesoło przy SP9

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku, ul. Cmentarna 1

Stworzenie wielofunkcyjnego placu zabaw przeznaczonego dla dzieci do 12 roku życia, składającego się z elementów wspinaczkowych, tablic edukacyjnych. Naprawa nawierzchni chodnika między boiskiem a szkołą wraz ze schodami prowadzącymi do niższej części placu szkolnego, a także wykonanie prac związanych z odwodnieniem tego terenu (udrożnienie odpływu kanalizacyjno-wodnego) oraz położenie kostki.

Szczegóły dotyczące głosowania są dostępne na miejskiej stronie internetowej www.rybnik.eu (https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/budzet-obywatelski-2020-wkrotce-glosowanie/)