Projekty z języków obcych zakończone!

2016-03-09

Prezentacją swoich dzieł na Dniach Otwartych Szkoły w dniu 8 marca 2016r., uczniowie klas drugich zakończyli prace nad projektami z języków obcych.

6 tygodni temu uczniowie klas drugich rozpoczęli prace nad projektami z róznych przedmiotów, w tym z języków obcych. Tematem tegorocznych prac były sławne budowle (buildings, monuments and landmarks). Zadaniem uczniów było odtworzenie wybranych obiektów w różnych materiałach. W dniu 8 marca uczniowie zaprezenowali swoje dzieła. Na obiekty swoich badań wybrali: Londyńskie Oko (zrobione ze starego koła od roweru), Stonehenge (zrobione ze steropianu i masy papierowej), Wieża Eiffla (zrobiona z plasteliny), Pomnik Waszungtona (zrobiony ze steropianu), Big Ben (zrobiony z zapałek), Krzywa Wieża w Pizie (zrobiona z tektury) oraz World Trade Center (zrobione z kartonów).

We wszystkich pracach widać ogrom włożonej w nie pracy, precyzję, dobre planowanie oraz pracę zespołową - a o to przecież chodzi w projektach!