Samorząd wybrany!

2014-09-23

W poniedziałek 22 września, po bardzo intensywnej i twórczej kampanii wyborczej odbyło się głosowanie na uczniów mających pełnić kluczowe funkcje w Samorządzie Szkolnym.

Przewodniczącym został Karol Zoń z klasy 3a. Jego zastępczynią - Klaudia Karwot z klasy 3e. Funkcję skarbnika objęła Agata Swoboda - uczennica klasy 3f, a sekretarzem została Joanna Ryba z klasy 3d. Wszystkim nowo wybranym działaczom życzymy niewyczerpanej energii do działania na rzecz społeczności szkolnej, kreatywności i ...konsekwencji w spełnianiu obietnic przedwyborczych!

Julia Kochanowska, kl. 2c

(op. dr Aleksandra Stężała)