Biblioteka dla Rodziców

2016-12-06

Już 8 grudnia 2016  zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biblioteki w zakresie literatury poświęconej wychowaniu młodzieży. Proponujemy możliwość wypożyczenia interesujących Państwa pozycji.

„Wychowanie dzieci to w rzeczywistości twórcza praca kształtująca naszych następców”.

P. Callaway

Zapraszamy rodziców do wypożyczania z biblioteki pozycji poświęconych problematyce wychowawczej:

Jak być asertywnym? : trening / Randy J. Paterson ; [tł. Ewa Borówka].

Jak towarzyszyć uczniom w rozwoju społeczno-zawodowym? : gry szkoleniowe i scenariusze zajęć do pracy z młodzieżą / Iwona Kania.

Jak zwiększyć wydajność pamięci i umysłu? : trening / Douglas J. Mason, Michael L. Kohn ; [tł. Joanna Sugiero].

Ludzie, pasje, wartości : rozmowy o dokonywaniu wyborów / inicjatywa Beata Narewska

Mowa ciała : co znaczą nasze gesty? / Andy Collins

Najpierw pomyśl : trening umiejętności radzenia sobie z gniewem i agresją uczniów szkół ponadpodstawowych

Narkotyki i uzależnienia : wszystko, o czym należy wiedzieć / Helmut Kuntz ; [tł. Paweł Wieczorek].

Nastolatki i alkohol : strategie profilaktyczne w szkole / Mirosława Wieczorek-Stachowicz.

Przemoc w szkole/ Moona O’More, Stephen james Milton

Trudna klasa. Opanować, wychować, nauczyć../ Bill Rogers

Ewentualne wypożyczenia będą rejestrowane na Państwa własnym Koncie.