Kolejny informatyczny sukces naszych uczniów!

2017-03-20

Miło nam poinformować, że 13.03.2017r. dwaj uczniowie naszego gimnazjum: Mariusz Solarz (kl.3a) i Łukasz Piórecki (kl.2e) wzięli udział w etapie regionalnym i zakwalifikowali się do finału X Konkursu Informatycznego, organizowanego przez ZST w Rybniku pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Należy zaznaczyć, że jest to konkurs międzynarodowy, a chłopcy jako zespół będą mieli za zadanie zaprezentować przed komisją konkursową wykonaną przez siebie  stronę internetową w dwóch wersjach językowych: narodowej i angielskiej. Tematem strony mają być w tym roku "UZALEŻNIENIA"- przewodnie hasło konkursu, zgodne z tematem etapu rozgrywanego w Czechach. Naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się już 10 kwietnia br. w ZST w Rybniku.

opiekun: A.Alama