Zuzanna Pfeifer studentką Akademii Młodego Ekonomisty

2017-04-04

Z przyjemnością informujemy,że uczennica klasy 2f ukończyła pierwszy semestr  programu edukacji ekonomicznej gimnazjalistów, prowadzonego przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych wraz z lokalnymi partnerami: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytetem w Białymstoku, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach i Poznaniu oraz Uniwersytetem w Szczecinie.

Problematyka zajęć dotyczy zagadnień z zakresu zarządzania, ekonomii, marketingu, historii gospodarczej, psychologii i etyki biznesu. W semestrze odbywa się sześć półtoragodzinnych spotkań złożonych z wykładów i zajęć warsztatowych. Każdy semestr kończy się testem złożonym z 15 pytań, który pozwala wyłonić najlepszego studenta z każdego z sześciu miast, w których działa Akademia.