Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Spotykamy się nawet po lekcjach

2017-06-08
We wtorek 6 czerwca br. klasa IG wraz z wychowaczynią spotkała się po południu w Stodołach, aby świętować zbliżające się zakończenie pierwszego roku edukacji w Gimnazjum.
Dzięki projektowi "Aktywni Team" spędziliśmy razem cudowny czas.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:30. Czekał na nas żurek z kuchni polowej, ognisko z kiełbaskami, chleb ze smalcem, ogórek, herbata a także pieczywo. Po posiłku rozpoczęły się gry i zabawy biwakowe (strzelanie z łuku, strzelanie z wiatrówki, "hydraulik", skrzynki, narty itp.).
Dzięki organizatorowi imprezy - Panu Jackowi Kluczniokowi - czas upłynął nam w miłej, pełniej uśmiechu atmosferze. Bardzo dziękujemy! Odkryty przez nas sposób aktywnego spędzania czasu polecamy także innym klasom! Teraz, dzięki niemu możemy przypominać sobie przyjemne chwile.
                                                                                   "Bo do niektórych wspomnień wraca się codziennie... "

Uczestnicy pikniku
(opiekun - p. Ksymena Smołka)