2017-10-14

"Gdy uczeń osiąga cel dzięki nauczycielowi,
nauczyciel również się czegoś uczy"

Paulo Coelho

13 października 2017 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystą akademię przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców i uczniowie.

Potrzeba nauki towarzyszy nam przez całe życie. Bez niej trudno byłoby poruszać się nam we współczesnym świecie.Zdobywając wiedzę i umiejętności, otwieramy przed sobą nowe możliwości - niejednokrotnie drzwi do sukcesu.
W części oficjalnej obchodów głos zabrała Pani dyrektor Małgorzata Pomykalska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, dziękując przy tym zarówno za trud włożony w kształcenie młodego pokolenia jak i za radość wnoszoną w nauczanie i wychowanie każdego dnia. W części artystycznej uczniowie śpiewem i tańcem wyrazili swoją wdzięczność i słowa uznania dla pracy pedagogów. Nie zabrakło też pokazów naszych wspaniałych sportowców reprezentantów judo z klasy 2b i 3b.