Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Świąteczny Bal Przebierańców

2017-12-19

14 grudnia uczniowie klasy I a bawili się na ŚWIĄTECZNYM BALU PRZEBIERAŃCÓW.

14 grudnia uczniowie klasy I a bawili się na ŚWIĄTECZNYM BALU PRZEBIERAŃCÓW. Dzieci do tańca zaprosiła Myszka Minnie. W trakcie zabawy odbyła się prezentacja pięknych i pomysłowych strojów. Przybyło wielu bohaterów: wiedźmy, księżniczki, rycerze, modelki, Batman, Zorro... Przy błyskach profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach najlepszych przebojów wszyscy doskonale się bawili. Były tańce, konkursy, zabawy z bańkami mydlanymi. Na koniec każdy otrzymał watę cukrową. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości uczniom, a to było głównym celem tego wydarzenia.

Anna Hajdas-Burek