Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Zapraszam Cię...

2017-12-28

W tym roku Święta dla uczniów klasy 3e były niestandardowe, gdyż zamiast kupowac sobie prezenty postanowili spędzić ze sobą trochę czasu =)

Dzisiaj spora grupa uczniów klasy 3 e wraz z wychowawcą odwiedzili radliński FlyPark zapewniając sobie ponad godzinę świetnej zabawy (o treningu nie wspominając=)

W tym roku szkolnym postanowiliśmy nie kupowac sobie prezentów, tylko spędzić ze sobą trochę czasu. Naszymi podarunkami na Święta było zaproszenie zaczynające się od słów "Zapraszam Cię....". Naszym zadaniem było jedynie wybranie dowolnego miejsca, w którym spędzimy trochę czasu z osobami które wylosują nasze zaproszenia. Emocje podczas losowania były niemałe=)

Częśc uczniów wybiera się na lodowisko, do kina czy na pizzę. Naszym celem w dniu dzisiejszym był FlyPark (park trampolin) w Radlinie. Zorganizowaliśmy cały wyjazd samodzielnie poruszając się komunikacją miejską, a zabawa była niezapomniana=) Musimy to powtórzyć!!!

FlyPark1

FlyPark2