Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

SZKOŁA PROWADZI NABÓR DO WSZYSTKICH TYPÓW KLAS,

PRZEDE WSZYSTKIM OGÓLNYCH,

SPORTOWYCH OD IV - VII

ORAZ VII DWUJĘZYCZNEJ (5 godzin j. angielskiego).

Wszystkich zainteresowanych naborem do Szkoły Podstawowej z Oddziałami

Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybnikuprosimy

o zapoznanie się z informacjami w zakładce   dla kandydatów.

Postępowanie rekrutacyjne do klas siódmych oddziałów dwujęzycznych - informacja UM Rybnika  - harmongram

2018-04-16

17.03.2018 w Knurowie - Szczygłowicach odbyły się XX Zimowe Marsze na Orientację "SOPELEK"

organizowane przez PTTK Rybnik oraz Klub Imprez na Orientację "Zorientowani Rybnik".

2018-04-12
Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w X edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem :
"ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ".

Telefony należy dostarczyć  p. Ksymenie Smołce.

Nice Book Challenge. Niech czytanie rozprzestrzenia się jak wirus!
2018-04-06

Zostaliśmy nominowani.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu wyzwała nas do czytania. Czekamy na śmiałków, którzy podejmą wyzwanie.

Wszawica to nie wstyd - po prostu trzeba działać.
2018-03-25

W poniedziałek 9 kwietnia SU zorganizował w naszej szkole

DZIEŃ POSTACI FILMOWEJ

2018-04-03

28 marca 2018r. w siedzibie zespołu  Przygoda odbyła się konferencja regionalna „Szlakiem zabytków Górnego Śląska” połączona z podsumowaniem X Edycji Konkursu Wojewódzkiego „Zapomniane zabytki”, której organizatorem był WOM w Rybniku.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIIc Jacek Małek w konkursie, w kategorii reportaż fotograficzny zajął I miejsce.

Gratulujemy!!!

B. Tokarz

2018-04-03

23 marca 2018r. odbyły się drużynowe zawody pływackie na szczeblu miejskim. Nasi uczniowie walczyli o najwyższe trofea. Drużyna dziewcząt nieznacznie przegrała i zajęła 2 m-ce w klasyfikacji generalnej, a chłopcy zajęli 1 m-ce i tym samym zakwalifikowali się do zawodów rejonowych , które odbędą się w kwietniu br.

Gratulacje dla wszystkich!

opiekunowie: Dorota i Ksawery Fojcik

Mamy finalistki!
2018-03-28

Miło na poinformować, że Julia Kaiser z kl. 3e i Małgorzata Szulik z kl. 2f zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

2018-03-27

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości 22 marca 2018r. w Czerwionce - Leszczynach odbyła się konferencja kuratoryjna „Stała się niepodległa”, w której już po raz drugi uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

2018-03-19

Od 12 do 16 marca 2018 r. klasy drugie gimnazjum uczestniczyły w projekcie „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń”.

2018-03-19

List Ministra Edukacji Narodowej

dot. prac nad nowelizacją przepisów rozporządzenia o bhp w szkołach i placówkach oświatowych.

Wyróżnienie
2018-03-15

Julia Flak, uczennica klasy IIIa zdobyła wyróżnienie w etapie rejonowym XVII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dla Gimnazjów. Gratulujemy!

2018-03-14
14 marca to święto najbardziej tajemniczej na świecie liczby Pi, obchodzone również przez naszą uczniowską brać.
2018-03-13

10 marca 2018 roku  w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Osoby zainteresowane miały okazję zwiedzić naszą szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami. Na gości czekało wiele atrakcji, np. spotkanie z czworonożnym przyjacielem na zajęciach dogoterapii, przystań ciekawego przyrodnika, prezentacja ozobota oraz słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców.

Wszystkich zainteresowanych naborem do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie szkoły w zakładce dla kandydatów.

2018-03-12

9 marca 2018 w naszej szkole odbył się DZIEŃ PIŻAMY.
W tym wyjątkowym dniu uczeń przebrany był niepytany.
Uczniowie wyzwanie podjęli, dlatego poniżej fotorelacja z tego dnia.
Dziękujemy za udział, jednocześnie zapraszamy do zabawy w kolejne dni tematyczne w naszej szkole.

2018-03-03

Z przykrością zawiadamiamy, że nasz były uczeń, Łukasz Wala, czynny zawodnik judo, członek kadry narodowej, medalista mistrzostw Polski i Pucharu Europy uległ wypadkowi, w którym uszkodził kręgosłup i jest sparaliżowany od pasa w dół.

2018-03-03

Drodzy Uczniowie, Rodzice,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, zapraszamy Was do zbiórki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Rybniku oraz starszej potrzebującej osoby.

Mamy laureata!!!
2018-03-02

Z ogromną radością informujemy, że uczeń kl. 3e Oskar Nizioł uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
Gratulujemy Oskarowi i jego nauczycielce p. mgr Justynie Kuśmierek.

Życzymy dalszych sukcesów!