Hura! Wreszcie wakacje!

2018-06-22

22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/18

Na uroczystej akademii, po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu, pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom za wysiłek włożony w naukę i życzyła udanych, bezpiecznych wakacji. Podkreślono też udaną współpracę szkoły z klubami sportowymi. Wszystkim kończącym szkołę absolwentom klas trzecich gimnazjum rozdano świadectwa. (Podczas drugiej tury świadectwa z wyróżnieniem otrzymali też uczniowie młodsi - w tym kończący klasę 7 i 1 szkoły podstawowej). Pani Dyrektor wręczyła podziękowania dla osób najbardziej zaangażowanych w działalność Rady Rodziców. Trojgu uczniom przekazane zostały też statuetki "Osobowość roku 2017/18". Część artystyczna zawierała popisy wokalne, recytatorskie i taneczne. Publiczność miała okazję zobaczyć pouczający skecz o niezbyt pilnej uczennicy, która (ku swemu przerażeniu) niespodziewanie obudziła się w roli...nauczycielki. Szczególnie ciepło przyjęte zostały występy pierwszoklasistów, ponieważ ujęli oni widzów ogromnym zaangażowaniem i autentyczną, dziecięcą radością.