KLASA III A (2019/2020)

ROK SZKOLNY 2019/2020

Czytam z klasą 3a

Klasa 3a dołączyła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. „Czytam z klasą”. Rozpoczynamy wspólną przygodę z czytaniem ciekawych lektur. Obejrzeliśmy interesujący i wesoły film o Czytusiach.

A oto bohaterowie, których ulepiliśmy z plasteliny na zajęciach plastycznych:

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2 września uczniowie klasy 3a wzięli udział w uroczystej akademii z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Opowiadali wesołe rymowanki na temat naszej szkoły i serdecznie przywitali swoich młodszych kolegów z klas pierwszych.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Pancake Day – 15 marca

Klasa 2 A podczas zajęć z języka angielskiego poznawała angielskie święto Pancake Day, czyli Święto Naleśnika. Jednym z zadań projektu było przygotowanie naleśników i ozdobienie ich według własnych pomysłów. Na kolejnych zajęciach uczniowie prezentowali swoje dzieła i opowiadali po angielsku, jakich produktów używali do ich przygotowania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, przedstawiającej efekty naszej pracy.