Archiwum: kwiecień 2019

2019-04-02

Miło nam poinformować, że 29.03.2019 r. uczniowie kl. 3e (gim):
Maksymilian Machoczek, Nataniel Welcel i Szymon Popielarczyk
zdobyli II miejsce w XV EDYCJI KONKURSU WIEDZY TECHNICZNEJ „PRZYGODA Z TECHNIKĄ” DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW RYBNICKIEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO, organizowanego rokrocznie przez Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im.Tadeusza Kościuszki w Rybniku.

III miejsce w konkursie matematycznym!
2019-04-03

2 kwietnia drużyna w składzie: Bartłomiej Sojka z klasy 8c oraz Szymon Sybila z klasy 7d zdobyła trzecie miejsce w konkursie "Matematyka nie tylko na poważnie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 31 w Rybniku. W tym samym konkursie uczennica naszej szkoly - Iga Damek z klasy 8d zostala wyróżniona za zdobycie 19 punktów (na 20 możliwych) w teście pisemnym. Gratulujemy!!!

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE ZAPRASZAMY
2019-04-06

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na DZIEŃ OTWARTY w sobotę 6 kwietnia od godziny 10:00. Nauczyciele wraz z dziećmi przygotowali wiele ciekawych atrakcji, między innymi:
        - zwiedzanie szkoły pod opieką przewodników z Samorządu Uczniowskiego,
        - różnorodne warsztaty m.in. motoryki dużej i małej, programowania z wykorzystaniem Ozobot’ów,
        - zajęcia sportowe na sali gimnastycznej,
        - liczne konkursy i gry edukacyjne z użyciem tablicy multimedialnej,
        - wystawy prac wykonanych przez uczniów,
        - słodki poczęstunek:-)

2019-04-07

Z radością i prawdziwą dumą zawiadamiamy, że Kasia Siedlaczek z klasy 7d zwycięzcą regionalnego dyktanda z języka angielskiego jest !!!

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW - STRAJK
2019-04-08

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem strajku pracowników oświaty, zawieszam zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze od poniedziałku 8.04.2019r. do odwołania. Może to skutkować znacznymi trudnościami w zapewnieniu przez szkołę bezpiecznych i higienicznych warunków opieki nad dziećmi i młodzieżą, także w świetlicy i na boisku szkolnym. Ze względu na trudności organizacyjne nie będzie również żywienia w stołówce szkolnej. Uprzejmie proszę o - w miarę możliwości - zapewnienie Waszemu dziecku opieki w domu na okres strajku. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco poprzez e-dziennik i stronę internetową szkoły. Bardzo proszę o wyrozumiałość i współpracę.

Z poważaniem,
Małgorzata Pomykalska
Dyrektor SP9

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

2019-04-09

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY KLAS III GIMNAZJUM NA DZIENNIKU

2019-04-09

STRAJK - AKTUALIZACJA

2019-04-10

W związku ze strajkiem pracowników oświaty konsultacje dla rodziców zaplanowane na dzień 10 kwietnia 2019r. zostają odwołane.

Uczniów klas trzecich gimnazjum zapraszam jutro na egzamin - informacja na dzienniku.

2019-04-14

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie klas ósmych

Egzamin ósmoklasisty w naszej szkole zostanie zorganizowany w zgodnie z harmonogramem.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE EGZAMINU KLAS ÓSMYCH NA DZIENNIKU.

Przypominam również, że dni 15,16 oraz 17 kwietnia 2019 roku (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego) – ustalono dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno -wychowawczych ze względu na odbywający się w tym czasie egzamin ósmoklasisty. Informuję również, że w tych dniach nie będą prowadzone zajęcia opiekuńcze w świetlicy. Stołówka szkolna będzie nieczynna.

2019-04-17

W dniach: 18.04, 19.04, 23.04 w razie konieczności zapewniam opiekę na świetlicy szkolnej w ograniczonych możliwościach w godzinach 7.30 - 16.00 (czwartek, wtorek) i w godzinach 7.30 - 13.00 (piątek).