Archiwum: styczeń 2024

FLUORYZACJA ! - dbajmy o nasze zęby.
2024-01-24

W dniu 26.01.2024r. z zachowaniem standardów sanitarnych odbędzie się fluoryzacja w klasach 1-3. Proszę pamiętać o przyniesieniu szczoteczek do mycia zębów.

higienistka szkolna

2024-01-25

CO TO ZA AKCJA ?

Bezpłatne warsztaty programowania:
- do wyboru Minecraft, Scratch, C++, Python i inne języki programowania,
- małe grupy, zaangażowani trenerzy z doświadczeniem.

2024-01-26

spotkanie z psychologiem Michałem Naczyńskim

24 II 2024 godz. 16:00        Wstęp: 1 zł bilety w kasie

2024-01-28

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w eliminacjach do Miejskiego Konkursu Recytatorskiego. W naszej szkolep rzesłuchania odbędą się 19.02.2024r. Wśród uczniów wybierzemy reprezentantów do konkursu miejskiego.

Kolejnym zadaniem z projektu "Polak ma essę!" byo zmierzenie się z archaizmami
2024-01-29

Uczniowie mieli najróżniejsze pomysły! Według nich DRAPICHRUST to np.: swędzący wrzód. Co ciekawe, dużo łatwiej było wygrać z nimi uczniom pochodzenia ukraińskiego! Jak się okazuje wiele słów, które u nas odeszły do lamusa w Ukrainie są nadal w użyciu i mają identyczne znaczenie! Przykładem może być EKSKURSJA, która oznacza wycieczkę.

2024-01-30

W naszej szkole odbyły się lekcje o wolontariacie. Jak grudzień, to kartki świąteczne. Uczniowie przekazali własnoręcznie wykonane arcydzieła osobom samotnym, bezdomnym i starszym. Tak bardzo im się spodobało, szczególnie w klasach młodszych, że obdarowali się kartkami nawzajem i własnoręcznie wykonali podarunki dla kolegów i koleżanek.