Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Opiekunowie!

2024-02-11

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panią Mariolą Kujańską – psychologiem, edukatorem, mediatorem, coachem z certyfikatem VCC, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, które odbędzie się 13 lutego 2024r. o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Tematem wydarzenia będzie: Zagrożenia dzieci i młodzieży związane z niewłaściwym używaniem mediów społecznościowych.

Spotkanie ma być odpowiedzią na Państwa zgłoszenia o niepokojących zachowaniach dzieci na komunikatorach społecznościowych, które pojawiły się w ostatnim czasie oraz prośbą o wsparcie w tym zakresie. Pani Kujańska podzieli się fachową wiedzą na temat zasad funkcjonowania dzieci w sieci, zapozna również z niebezpieczeństwem i konsekwencjami niewłaściwego korzystania z internetu, przekaże wskazówki, jak rodzic/opiekun może, a nawet powinien zabezpieczyć swoje dziecko przed ewentualnymi zagrożeniami.

Problem zaczyna dotyczyć wszystkich uczniów, niezależnie od poziomu klasy, dlatego wspólnie postaramy się zmierzyć z tym trudnym tematem.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich rodziców i opiekunów z naszej szkoły.
Po prelekcji prosimy o przejście do wyznaczonych klas na zebrania z wychowawcami. Harmonogram będzie wywieszony na drzwiach wewnętrznych szkoły.

Dyrekcja i grono pedagogiczne SP9