Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Nauczyciele

Dyrekcja

mgr Małgorzata Pomykalska dyrektor - matematyka, informatyka
mgr Wiesława Korecka-Widenka zastępca dyrektora - biologia

 

Zespół przedmiotów humanistycznych

mgr Ewa Gawliczek język polski
mgr Anna Hajdas-Burek nauczanie wczesnoszkolne
mgr Krystyna Hoła język polski
mgr Urszula Konsek religia, zajęcia techniczne
mgr Bogumiła Michalewska historia, WOS, EDB, W-F
mgr Dorota Ostalecka język polski
mgr Marcin Pakos historia, WOS, EDB, W-F
mgr Beata Rachniowska język polski, historia
mgr Katarzyna Sacharczuk religia, informatyka
mgr Bożena Tokarz historia, WOS, WDŻ
mgr Oliver Zimończyk historia, WOS

 

Zespół przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

 

mgr Agnieszka Alama informatyka, historia
mgr Małgorzata Bąk fizyka, chemia
mgr Wiotetta Buczkowska-Pakos chemia, informatyka
mgr Izabela Faksa matematyka, informatyka
mgr Teresa Gomola matematyka
mgr Romuald Kondys fizyka
mgr Justyna Libera-Dziuba chemia, fizyka
mgr Małgorzata Małek geografia
mgr Grażyna Skorupa geografia
mgr inż. Ksymena Smołka matematyka
mgr Joanna Walisko matematyka, informatyka
mgr Justyna Zysk biologia

 

Zespół przedmiotów techniczno-artystycznych

mgr Ewa Holdenmajer pedagog
mgr Barbara Hunt pedagog
mgr Arkadiusz Mitko plastyka, zajęcia techniczne
mgr Andrzej Podorski muzyka
mgr Anna Sorychta biblioteka
dr Aleksandra Stężała biblioteka
mgr Aleksandra Szczęsny pedagog

 

Zespół języków obcych

mgr Agata Geisler język angielski, geografia
mgr Agata Juraszczyk-Bogocz język niemiecki
mgr Wojciech Krotoski język angielski, język polski
mgr Justyna Kuśmierek język angielski, informatyka, etyka
mgr Barbara Pawlikowska język niemiecki
mgr Anna Terlecka język angielski, informatyka
mgr Anna Tront-Furgoł język niemiecki
Justyna Westfal język angielski

 

Zespół wychowania fizycznego

mgr Antoni Adamczyk w-f, trener siatkówki 
mgr Grzegorz Adamczyk w-f, trener koszykówki
mgr Justyna Bulińska w-f, trener siatkówki
mgr Dorota Fojcik w-f, trener lekkoatletyki
mgr Ksawery Fojcik w-f, doradztwo zawodowe
mgr Stanisław Grabiec w-f, trener koszykówki
mgr Gabriela Konsek w-f, trener lekkoatletyki
mgr Jakub Krakowczyk w-f, trener koszykówki
mgr Ariel Kuśka w-f, trener judo
mgr Pilichowski Damian w-f, trener siatkówki
mgr Ewelina Rogalka w-f, trener judo

 

zamknij