Archiwum: grudzień 2019

2019-12-08

Działo się u nas 6 grudnia, był Mikołaj, było kino...

Wszystkie klasy odwiedził Mikołaj rozdając słodkości, ponadto uczniowie klas młodszych i starszych odwiedzili kino, gdzie podczas seansu filmowego rozwijali kompetencje prospołeczne i przyrodnicze.

To był udany dzień, pełen uśmiechu i czerwonych czapeczek.

DZIEŃ POSTACI BAJKOWEJ
2019-12-09

W poniedziałek 9 grudnia SU organizuje w naszej szkole DZIEŃ POSTACI BAJKOWEJ.
Każda osoba przebrana nie będzie w ten dzień pytana!
Strój mile widziany to: przebranie ulubionej postaci bajkowej.
Tylko kreatywne stroje zostaną nagrodzone punktami.

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE
2019-12-11

Dnia 11 grudnia 2019 r. (środa) zapraszamy na spotkania z nauczycielami.
Spotkania mają charakter konsultacji indywidualnych. Wychowawcy klas oraz nauczyciele poszczególnych przedmiotów oczekują na Państwa w godzinach 16.30- 18.00.

2019-12-13

Wczoraj w naszej szkole był dzień postaci bajkowej, osoby przebrane nie były pytane.
Zainteresowanie znalazło się głównie w klasach młodszych, bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Uśmiech zagościł na naszych buziach w ten pochmurny dzień.

2019-12-18

Pragniemy przedstawić wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową dla klas I-III SP, organizowanego przez naszą szkołę.

2019-12-19

18 grudnia klasy 2A i 2B obejrzały przedstawienie teatralne częściowo prezentowane w języku angielskim pt.: „Little Red Riding Hood”, czyli po polsku „Bajkę o Czerwonym Kapturku”. Oprócz szlifowania swoich umiejętności językowych, mieliśmy okazję wesoło i ciekawie spędzić czas, ponieważ spektakl w wykonaniu Centrum Teatralnego obfitował w humor, tak że uśmiech nie schodził z naszych twarzy.