Archiwum: kwiecień 2022

2022-04-07

Szkolny konkurs przyrodniczy miał na celu zainteresowanie uczniów światem przyrody oraz zachęcenie do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy.

2022-04-12

1 kwietnia odbył się finał szkolnej ligi języka angielskiego dla klas 2 i 3 "Dictionary challenge".

Wyniki konkursu na Dzień Książki dla Dzieci.
2022-04-13

Miło nam poinformować,że  czytelnicze podchody z sukcesem ukończyły: Asia z 2 A, Lena i Roma z 3A.

Choć początkowo detektywów - amatorów było wielu, Dziewczyny okazały się najbardziej wytrwałe i spostrzegawcze. Zadanie nie było łatwe, tym większa satysfakcja z sukcesu. Gratulujemy i życzymy Niesłabnącej Radości z Czytania.

2022-04-13

31 marca z okazji Dnia Sportu gościliśmy w naszej szkole przedszkolaki z Przedszkola nr 1 oraz Przedszkola nr 7. W tym roku odwiedziły nas grupy „Kogucików” oraz „Sroczek” z P7 i grupa Starszaków z P1 razem ze swoimi wychowawcami.

2022-04-13

W ramach wsparcia psychologiczno - pedagogicznego zachęcamy nauczycieli, uczniów i rodziców do korzystania z informacji przekazywanych przez specjalistów na platformie www.pwpp.uksw.edu.pl. Funkcjonowanie platformy jest możliwe dzięki finansom ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

2022-04-14

W SP9 zrobiło się świątecznie, wszystko za sprawą konkursu na -Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną. Wybór był bardzo trudny, wszystkie ozdoby prezentowały się pięknie.

UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !
2022-04-20

Koniecznie sprawdź plan lekcji swojej klasy!
Od środy, tj.20.04.2022 r. zmiana planu w większości klas, dodatkowo uczniowie klas 4-8 naszej szkoły będą mieli lekcje w różnych salach lekcyjnych, by w pełni wykorzystać pomoce dydaktyczne, którymi dysponuje szkoła!
Koniecznie należy sprawdzić plan lekcji, na którym zaznaczone są numery sal!

ZACZYNAMY ROWEROWY MAJ
2022-04-28
2022-04-29

Ogromne gratulacje za sukces i szacunek za pracę dla uczniów  i  nauczycieli.
Nasze FINALISTKI

Zofia Sopicka – 8A – fizyka;
Nadia Nowek – 8A – geografia;

2022-04-29

Zanieczyszczenie środowiska przyrodniczego stanowi globalny problem, z którym przychodzi mierzyć się obecnym i przyszłym pokoleniom. Wzrost liczby ludności, rozwój przemysłu i miast oraz działalność człowieka to niektóre z czynników, które sprzyjają powstawaniu smogu, hałasu, kwaśnych deszczy czy globalnemu ociepleniu.

2022-04-29

25 kwietnia odbył się Miejski Konkurs Matematyczny dla klas II-III. Reprezentant naszej szkoły - Adam Swinka z klasy 3b zdobył pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Trzymamy kciuki za kolejny etap!

Poradnik udzielania pomocy psychologicznej w języku polskim i w wersji ukraińskiej
2022-04-30