БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ. BEZPŁATNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA DZIECI UKRAIŃSKICH.
2022-07-21

Поділ на групи. Години занять.

Початок занять 26 липня 2022 року. (вівторок)

2022-07-27

Z przykrością informujemy, o konieczności podniesienia obecnie istniejącej stawki żywieniowej za obiady w naszej stołówce szkolnej w SP9 Rybnik. Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki dla dzieci i młodzieży były smaczne, zdrowe, urozmaicone i dostosowane do ich potrzeb. Wybieramy produkty wysokiej jakości, aby dostarczyć dzieciom i młodzieży tak ważnych dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju witamin i minerałów, zwłaszcza w tak trudnym dla wszystkich czasie.
Niestety ceny artykułów spożywczych wzrosły i aby utrzymać jakość obiadów na obecnym poziomie cena obiadu musi ulec zmianie. Od dnia 1.09.2022r. nowa stawka żywieniowa to 6,00zł za obiad dla dziecka.
Mamy nadzieje, że spotkamy się ze zrozumieniem z Państwa strony, ponieważ dla wszystkich nas zdrowie i dobro dzieci jest wartością nadrzędną.

Dyrektor szkoły.

2022-07-28

Wszystkie podręczniki do zajęć obowiązkowych szkoła nieodpłatnie wypożycza uczniom na początku roku szkolnego.
Uczniowie, którzy deklarują uczęszczanie na lekcje religii zobowiązani są do zakupu podręcznika na dany rok szkolny.

Podręczniki i ćwiczenia na rok szkolny 2022/2023 do religii.