Archiwum: grudzień 2022

2022-12-03

Drodzy Uczniowie oraz Szanowni Rodzice i Pracownicy - DARCZYŃCY,
serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz wielkie serce włożone w zbiórkę darów dla Polaków na Ukrainie. Pokazaliście, że w trudnej sytuacji potraficie podzielić się tym, co posiadacie, by wspomóc potrzebujących. To piękny i szlachetny gest.
Jesteśmy wdzięczni za każdą przyniesioną rzecz, którą zechcieliście się podzielić z tymi, którzy tej pomocy teraz bardzo potrzebują. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim UCZNIOM i NAUCZYCIELOM, którzy pomagali przy segregowaniu i pakowaniu darów. Do paczek dołączone zostały kartki z życzeniami po polsku, własnoręcznie wykonane przez naszych ukraińskich uczniów.

Awaria e-dziennika
2022-12-05

Szanowni Rodzice,
dziś możecie mieć Państwo trudności z obsługą e-dziennika. Z informacji uzyskanych od dostawcy usługi, firmy Vulcan wynika, że w tej chwili trwają prace nad zidentyfikowaniem i naprawą błędu w aplikacji. Niestety Vulcan nie jest w stanie określić, kiedy prace się zakończą.

2022-12-15

W miniony czwartek uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy polsko-amerykański projekt „Growing Together II: Toledo – Rybnik Project Grow your mind and body to a healthier YOU”. Partnerem w projekcie jest zaprzyjaźniona szkoła Marshall STEMM Academy w Toledo, Ohio. Celem projektu jest zwiększenie biegłości w czytaniu tekstów informacyjnych w języku angielskim i rozwój kompetencji kulturowych w oparciu o pracę metodę projektu skupioną wokół problematyki prowadzenia zdrowszego życia fizycznego i psychicznego. Do pracy podczas projektu wykorzystane zostanie również narzędzie Tower Garden, które szkoła dostała w zeszłym roku od Stevena Ritz’a.

Wielka Liga Czytelników- test kwalifikacyjny podsumowanie
2022-12-22

Skład Drużyn Reprezentantów Szkoły w Mistrzostwach Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników:
Trzymamy za nich Kciuki