Archiwum: sierpień 2023

2023-08-14

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu „Mierzymy się ze smogiem” organizowanego przez Zespół Edukacyjnej Sieci Antysmogowej!

GRATULACJE !

Drodzy Rodzice uczniów klas I
2023-08-26

Zgodnie z ustaleniami podczas czerwcowego spotkania - dzieci przynoszą ze sobą na rozpoczęcie roku szkolnego, średniej wielkości rogi obfitości z zawartością dostosowaną do indywidualnych upodobań. Tyty zostaną rozdane 4.09.2023 r, podczas uroczystości "Pasowania na ucznia".

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/24
2023-08-28

Dnia 4 września 2023r. rozpoczęcie roku szkolnego

Klasy II, III, IV, V, VI, VII, VIII - godzina 9.00 - sala gimnastyczna
godzina 10.00 Msza Święta w Kościele MBB - poświęcenie tornistrów klas I
Klasy I - godzina 11.00 - sala gimnastyczna

UWAGA !
W tym wyjątkowym dniu wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

Wnioski dotyczące zapisu dziecka do świetlicy szkolnej i korzystania z obiadów - należy pobrać w sekretariacie szkoły i do dnia 05.09.2023 r. złożyć w sekretariacie. Jednocześnie informujemy, że szkoła zapewnia zajęcia świetlicowe dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze względu na czas pracy rodziców (oboje rodzice pracują zawodowo).
UWAGA - wnioski można pobrać również ze strony szkoły odpowiednio w zakładce stołówka i świetlica.

PLAN lekcji - będzie dostępny na stronie szkoły w zakładce DLA UCZNIÓW/Plan lekcji

2023-08-29

Tornister stanowi nieodzowny atrybut każdego ucznia. Jego waga, odpowiednie dopasowanie oraz właściwe użytkowanie odgrywają ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowej postawy oraz zapobieganiu skrzywienia kręgosłupa.