2024-05-01
Sezon grzewczy dobiega końca, jest to najlepszy czas na podsumowanie naszych działań związanych z uczestnictwem naszej placówki w programie informacyjnym na rzecz czystego powietrza realizowanego przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym. Głównym celem jest propagowanie wiedzy o znaczeniu czystego powietrza dla zdrowia oraz wpływu codziennych działań na jego jakość.
2024-05-22

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025, które odbędzie się w siedzibie szkoły dnia 22 maja 2024 r. (środa) o godzinie 17.00.