2020-06-26

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  2019/2020.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczny rok szkolny jest wyjątkowy dla uczniów i nauczycieli. Nietypowe będzie również zakończenie roku szkolnego. Rodzice nie wchodzą z dziećmi na rozdanie świadectw, oczekują na swoje pociechy na zewnątrz, zachowując obowiązujące wymogi sanitarne. Przypominamy, że przy wejściu do budynku szkoły stosujemy się do reżimu sanitarnego. Uczniowie wchodzą do szkoły w maseczkach i po dezynfekcji rąk. Nauczyciele są wyposażeni w maseczki lub przyłbice oraz rękawiczki. Wszystkie dokumenty dzieci otrzymają w teczkach lub koszulkach. Prosimy, zatem aby uczniowie nie przynosili zbędnych torebek, plecaczków i teczek, tylko długopis do podpisania odbioru świadectwa. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu między osobami. Nie możemy być blisko siebie, ale Wasz uśmiech będzie dla nas najlepszym podziękowaniem.

Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że nie możemy zorganizować tradycyjnego pożegnania roku szkolnego i wymusiła rozwiązanie, które umożliwi utrzymanie reżimu sanitarnego.

Zapraszamy uczniów do odbioru świadectw i dyplomów zgodnie z poniżej zamieszczonym harmonogramem spotkań na sali gimnastycznej:

lp. godzina klasa miejsce zakończenia roku szkolnego
1 8.00 ósme sala gimnastyczna (przejście: 8s- 107; 8k-104; 8d - zostaje na sali gimn.)
2 9.30 trzecia sala gimnastyczna
3 11.00 pierwsze sala gimnastyczna
4 11.45 drugie sala gimnastyczna
5 12.30 piąte sala gimnastyczna
6 13.15 szóste i siódma sala gimnastyczna

Dla uczniów klas I-VII odbiór świadectw w tym dniu nie jest obowiązkowy. Świadectwa można będzie odebrać w późniejszym terminie, w sekretariacie korzystając ze stosowanej w dobie pandemii drodze komunikacji po wcześniejszym telefonie na numer 32-4223688 lub 782-493-242.