ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

2020-08-25

1 września 2020r. - 35 nowych pierwszoklasistów dołączy do społeczności SP9. Cieszymy się, że nasza szkolna drużyna tak się powiększa.
Już od samego początku tego roku musimy zmierzyć się z wyzwaniami związanymi z panującą wciąż w Polsce i na świecie epidemią. O tym, jak będzie wyglądać rozpoczęcie roku szkolnego oraz nauka i praca od września, zadecydują najbliższe dni, ale w trakcie roku szkolnego może się to zmieniać w zależności od sytuacji.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
prosimy o sprawdzanie poczty na e-dzienniku, umożliwi nam to szybką komunikację i reakcję w razie nieprzewidzianych zmian. Mogą one być później modyfikowane i zmieniane, o czym Państwo każdorazowo będą informowani.
Rodzice klas pierwszych i Rodzice dzieci rozpoczynających naukę w naszej szkole na wyższych poziomach: aby odczytać informacje na e-dzienniku, należy się zalogować.

KRÓTKA INSTRUKCJA LOGOWANIA.

Wskazane jest, aby po wejściu do szkoły uczniowie dokonali dezynfekcji rąk udostępnionym płynem.

HARMONOGRAM WEJŚCIA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO.

Ważne informacje dla pierwszaków:

1. Zgodnie z zaleceniami i z uwagi na bezpieczeństwo pierwszakowi może towarzyszyć jeden rodzic/opiekun, przestrzegający obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk);

2. Dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi mni. 1,5 m;

3. Dystans od pracownikow szkoły min. 1,5 m;

4. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na sali gimnastycznej;

5. Prosimy o nie przynoszenie do szkoły rogów obfitości ze względu na obostrzenia sanitarne;

6. Prosimy Rodziców uczniów klas I o dostarczenie do wychowawcy zdjęcia do legitymacji szkolnej (podpisane);

7. Po spotkaniu ogólnym dzieci wraz z wychowawcami udadzą się do przydzielonych sal, Rodzice na sali gimnastycznej spotkają się z dyrekcją szkoły.

Czekamy na spotkanie z Wami – Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP9.