2020-08-28

WAŻNY KOMUNIKAT - STOŁÓWKA - ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

Uczniowie młodszych klas mogą korzystać z zajęć świetlicowych. Zasady pracy świetlicy określa regulamin. Doświetlicy przyjmowani są uczniowie, których oboje rodzice pracują. W czasie epidemii i określenia strefy czerwonej lub żółtej należy dodatkowo ustalić grupę dzieci uprawnionych do korzystania z  zajęć świetlicowych (pierwszeństwo przyjęcia mogą mieć dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

Aby zapisać dziecko na zajęcia do świetlicy szkolnej należy wypełnić kartę zgłoszenia i oswiadczenie rodziców o zatrudnieniu, które znajdują się do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce  ŚWIETLICA.

STOŁÓWKA

Na terenie szkoły działa stołówka szkolna.W celu zapisania dziecka na obiady należy dostarczyć umowę oraz deklarację, które można pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki "STOŁÓWKA". Proszę Rodziców zainteresowanych korzystaniem przez dziecko z obiadów w stołówce szkolnej o dostarczenie deklaracji i umowy dotyczącej odpłatności za obiady do 1.09.2020r. Można również pobrać powyższe dokumenty przy wejściu do szkoły w okienku dla interesantów (od boiska szkolnego).