NAUCZANIE ZDALNE DLA UCZNIÓW KLAS 4 - 8 OD PAŹDZIERNIKA 2020r.

2020-11-06

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaneim i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U.z 2020r.poz 1870) uczniowie klas 4-8 przechodzą od 26 października br. na nauczanie zdalne.

Lekcje odbywają się na platformie TEAMS wg planu. Na platformie TEAMS nauczyciele będą łączyć się z uczniami , zamieszczać materiały i odbierać je od uczniów.

Nauczanie zdalne jest obowiązkowe, na każdej lekcji będzie sprawdzana obecność uczniów.

Pozostałe informacje na bieżąco weryfikowane znajdują się w zakładce po lewej stronie NAUCZANIE ZDALNE.