Święto Dyni - konkurs fotograficzny

2020-10-30

10 listopada obchodzić będziemy w szkole Święto Dyni. W związku z tym zachęcamy uczniów do udziału w konkursie fotograficznym na najlepiej/najciekawiej wyrzeźbioną dynię.

(https://target.scene7.com/is/image/Target/GUEST_c5294b5d-74f2-417c-b034-b208b9e7df5a?fmt=webp&wid=1400&qlt=80)

Regulamin konkursu:

1. Uczniowie wykonują Jack-o'-lantern* samodzielnie, młodsze dzieci z niewielką pomocą dorosłych.
    Jack-o'-lantern* - lampa zrobiona z wydrążonej dyni. W środku wydrążonej dyni z wyciętymi otworami
    stawia się świecę. Amerykańską tradycją stało się stawianie lampy w oknie lub w drzwiach domostwa.
2. Technika wykonania pracy dowolna.
3. Każdy uczestnik konkursu zrobi 1 zdjęcie najlepiej prezentujące lampę i przesyła na adres organizatora konkursu:  geisler.konkurs.sp9@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 8 listopada 2020r. Zdjęcia nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
4. Przesłana wiadomość prócz zdjęcia powinna zawierać informacje dotyczące autora pracy: Imię, Nazwisko, klasa. dane nie powinny znajdować się na zdjęciu.
5. Prace zostaną ocenione przez komisję konkursową pod przewodnictwem Pani Dyrektor pod kątem artystycznym. Liczy się pomysł.
6. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 10 istopada poprzez umieszczenie na stronie internetowej szkoły.
7. Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają nauczyciele języków obcych.
8. UWAGA !  Uczniowie nie przynoszą wykonanych lamp do szkoły.