2020-11-29

Od 9.11.2020r. nauką zdalną zostają objęci również uczniowie klas 1-3. Tak jak uczniowie klas 4-8 będą pracować na platformie Teams zgodnie z obowiązującym planem.

Lekcje odbywają się na platformie TEAMS wg planu. Na platformie TEAMS nauczyciele będą łączyć się z uczniami , zamieszczać materiały i odbierać je od uczniów.

Nauczanie zdalne jest obowiązkowe, na każdej lekcji będzie sprawdzana obecność uczniów.

Pozostałe informacje na bieżąco weryfikowane znajdują się w zakładce po lewej stronie NAUCZANIE ZDALNE.

PRZYPOMNIENIE PODSTAWOWYCH INFORMCJI

1. Klasy 1-3 pracują zdalnie zgodnie ze swoim planem do odwołania.
2. Świetlica dla klas 1-3 tylko dla dzieci rodziców bezpośrednio związanych z działaniami na rzecz walki z COVID-19.
3. Klasy 4-8 nauczanie w trybie zdalnym do odwołania.
4. Praca w trybie zdalnym na platformie TEAMS wg planu.
5. W lekcjach należy uczestniczyć "na żywo" z wykorzystaniem komputera, laptopa, tabletu lub telefonu z dostępem do internetu. Ważna jest gotowość do pracy i dyscyplina.
6. Jeżeli uczeń nie dysponuje sprzętem wymienionym powyżej może - w wyjątkowej sytuacji z zachowaniem zasad epidemiologicznych - przyjść do szkoły, gdzie zostanie mu udostepniony sprzęt.
7. Nauczanie zdalne jest obowiązkowe, obecność będzie sprawdzana w dzienniku, praca ucznia jak i jej brak - podlega ocenie.
9.W razie nieobecności nauczyciela wprowadzone zostaną zastępstwa lub uczniowie z danych zajęć będą zwolnieni - należy na bieżąco sprawdzać w dzienniku.

Zwracam się z ogromną prośbą do WSZYSTKICH - Rodziców, Uczniów i Nauczycieli - bądźmy dla siebie życzliwi, cierpliwi i wyrozumiali. Tylko wtedy jesteśmy w stanie pokonać trudności i niedogodności w tym niezwykłym czasie.

Małgorzata Pomykalska