Wyniki konkursu na kartkę świąteczną dla klas 1-3

2020-12-15

Miło nam ogłosić, że nasz świąteczny konkurs został rozstrzygnięty Otrzymaliśmy wspaniałe kartki świąteczne od 32 uczniów z klas 1-3. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie kartki były piękne, pomysłowe i starannie wykonane.

Wyłoniono trzech laureatów oraz przyznano trzy wyróżnienia.
   1 miejsce: Lena Kuczera kl 2a
   2 miejsce: Paulina Olender kl 1a
   3 miejsce: Wiktor Kozik kl 1b.

Wyróżnienia otrzymują:
   Hanna Konicka kl 2b
   Faustyna Szwabowska kl 1a
   Kuba Wiśniewski kl 1b.

Zwycięzcom oraz autorom prac wyróżnionych gratulujemy! Po nagrody można zgłaszać się w poniedziałek 21.12 w godzinach 10.00-12.00 oraz wtorek 22.12 w godzinach 12.00-14.00.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz dzielenie się świąteczną magią. Szczególnie pragniemy podziękować osobom, które dostarczyły swoje kartki do szkoły, gdyż dzięki Wam na twarzach wielu osób zagości uśmiech. Dziękujemy!

Organizatorzy konkursu:

Magdalena Holesz