Szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3 „Polska poezja dziecięca”

2021-03-15
Wyniki:
I miejsce: Lena Kuczera kl.2a
II miejsce: Maria Sławek kl.3a
III miejsce: Alicja Skalska kl.1b
Wyróżnienia:
Roma Matuła kl.2a
Tymoteusz Pulchny kl.1b
Faustyna Szwabowska kl.1a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, mamy nadzieję, że spotkamy się znów w przyszłym roku, bogatsi o cenne doświadczenia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy: Magdalena Holesz, Magdalena Brudny.

Szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3 „Polska poezja dziecięca” odbył się 11 marca o godz.12.45. W konkursie wzięło udział 25 uczestników z wszystkich klas 1-3. W skład jury oceniającego uczestników wchodzili organizatorzy- Magdalena Holesz, Magdalena Brudny oraz bibliotekarz Anna Sorychta.

Oceniając uczestników jury brało pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, interpretacja tekstu, pamięciowe opanowanie tekstu.

Wszyscy uczestnicy świetnie sobie  poradzili, opanowali tremę i przedstawili wybrane przez siebie utwory z kanonu polskiej poezji dziecięcej. Jury po długich obradach wyłoniło najlepszych recytatorów.