Zajęcia taneczne w szkołach podstawowych - informacja ME i N

2021-05-13

W związku z pismem Ministerstwa Edukacji i Nauki nr DPNP-WPPiP.4070.21.2021.JS z dnia 12 maja 2021 r., przekazuję w załączeniu prośbę Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu o wypełnienie i przesłanie ankiet diagnozujących organizowanie zajęć tanecznych w szkołach podstawowych (kl. od IV do VIII) i w szkołach ponadpodstawowych (z wyłączeniem szkół artystycznych).

Ankiety zostały opracowane przez Instytut Muzyki i Tańca w związku z realizacją programu ,,TańczMY w szkole’’ i są skierowane do czterech grup odbiorców: dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów, rodziców/opiekunów dzieci z klas IV-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.
W związku z powyższym, proszę Państwa o wypełnienie zamieszczonych tam ankiet.

Instytut Muzyki i Tańca prosi o odsyłanie ankiet do 4 czerwca 2021 r.

1. Ankieta dla nauczycieli
2. Ankieta dla rodziców