Dzień Dyni podsumowanie

2022-11-03

Dnia 28.10.2022r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dyni. Z tej okazji zorganizowano wiele atrakcji. Mogliśmy podziwiać oryginalne stroje, w których dominującym kolorem był oczywiście pomarańczowy. Podczas pobytu w świetlicy w ramach innowacji „Anglojęzyczna Świetlica Szkolna” uczniowie wzięli udział w prezentacji pt. „Why we don’t celebrate Halloween in Poland?”. W holu szkolnym powstała przepiękna wystawa dyń ozdobnych.

Otrzymaliśmy wiele pomysłowych prac zgłoszonych do konkursu „Na najpiękniejszą dynię” oraz wierszyków promujących walory odżywcze tego cennego warzywa. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach:

Klasy I-III:
I miejsce- Zuzanna B. kl. 1a
II miejsce- Joanna Ś. Kl. 3a

III miejsce- Nikodem B. kl. 1a i Lena K. kl. 1a

Klasy IV-VIII:
I miejsce- Hanna K. kl. 4b i Julia Z. kl. 5b
II miejsce- Sonya S. kl. 5-6U
III miejsce- Przemysław Z. kl. 4b i Oliwier K. kl. 4a

Wyróżniony wiersz:
Dominik Sz. Kl. 4b

Wszystkich wymienionych uczniów zapraszamy po odbiór dyplomów
i upominków do świetlicy.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w uświetnienie tego dnia!