KOBIETA W NAUCE - rozstrzygnięcie konkursu

2023-03-10
Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbył się konkurs, którego przedmiotem były ważne osiągnięcia kobiet i ich wkład w rozwój nauki. Zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu lub lapbook'a z wizerunkiem wybranej przez siebie kobiety i przedstawienie jej dokonań.

Uczniowie, jak zwykle przeszli samych siebie, a jury w składzie - p. Koreckiej-Widenki, p. Gmerek-Smołki, p. Smołki oraz p. Lipok miało przed sobą nielada wyzwanie. Spośród 40 prac, które uczniowie dostarczyli na konkurs, decyzją jury było przyznanie ocen celujących z wybranego przedmiotu następującym osobom:

- Julii Z. z 5b
- Janowi M. z 8d
- Szymonowi C. z 5b
- Sofii Sokolyk z 5-6u
- Lenie K. z 4a
- Wiktorowi S. z 6a
- Marcinowi M. z 6a

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie również zostali nagrodzeni oceną bardzo dobrą. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie. Cieszy nas fakt ilu z Was docenia rolę kobiet w nauce. Zapraszamy na krótką fotorelację, a przede wszystkim na szkolne korytarze, gdzie wybrane prace konkursowe zawisną na gazetkach.

Organizatorzy konkursu:
mgr W. Korecka-Widenka