2023-06-14

1 czerwca w naszej szkole, z inicjatywy naszych uczniów odbył się po raz pierwszy Mam Talent Show, który długo pozostanie w naszej pamięci. Było mnóstwo emocji.

Mieliśmy zaszczyt oglądać pokazy taneczne, akrobatyczne. Usłyszeć jak śpiewają nasi uczniowie, lub grają na instrumentach. Niektórzy zaprezentowali swoje zdolności plastyczne, inni kabaretowe. Wszyscy pokazali jak bardzo są odważni, i w czym czują się bardzo dobrze. Jury jednak musiało wybrać najlepszych.

Uczniowie klas pierwszych otrzymali wyróżnienia - za odwagę, talent, są niesamowici, to był ich debiut na scenie, więc należą się im ogromne brawa.

W kategori klasy 2-3, pierwsze miejsce otrzymali:

Kasia klasa 2b
Emilia klasa 2b
Zuzanna klasa 2b.

W kategori klasy 4-8, pierwsze miejsce otrzymali:

Tymek klasa 5a
Kateryna klasa 5-6.

Gratulujemy wszystkich uczestnikom.

Podziękowania pragnę złożyć także Pani Katarzynie, za słodkie upominki dla uczestników, przygotowane przez firmę Bombon.

Zapraszam na fotorelację.

K. Smołka