Dzień Dyni – podsumowanie

2023-11-06

Dnia 31.10.2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dyni. W ramach innowacji Anglojęzyczno-przyrodnicza świetlica szkolna odbyły się zajęcia, dzięki którym uczniowie poznali różne odmiany dyni oraz dowiedzieli się kilku ciekawostek o tym warzywie. Zorganizowano konkurs „Dyniowy Zwierzyniec”, którego celem było przygotowanie zwierzęcia z dyni. Uczniowie jak zwykle wykazali się kreatywnością i pomysłowością, a ich prace można było podziwiać w holu szkolnym. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach:

Klasy I-III:

I miejsce – Lena K. z 2a oraz Ania D. z 2b
II miejsce – Kamil K. z 2b
III miejsce – Konrad S. z 3a

Klasy IV-VIII:

I miejsce – Przemek Z. z 5b
II miejsce – Svitlana H. z 4a
III miejsce – Lena P. z 5b oraz Milena S. z 4b

Wszystkich wymienionych uczniów zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków do świetlicy szkolnej od środy 8.11.2023 r.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w uświetnienie tego dnia!