2024-04-19

25 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem, którego celem jest zwrócenie uwagi na powszechne występowanie hałasu w życiu ludzi, zwiększanie świadomości występowania tego szkodliwego zjawiska oraz jego wpływu na zdrowie i życie.

Z tej okazji ogłaszamy szkolny konkurs, którego celem będzie indywidualne przygotowanie plakatu związanego z tematyką hałasu. Format max. A3. Na plakacie powinny znaleźć się hasła lub wierszyki uświadamiające zagrożenie hałasem oraz promujące pożądane zachowania, a także ilustracje nawiązujące do tych treści.

Podpisane prace prosimy złożyć w świetlicy do dn. 24.04 (środa). Każdą z nich nagrodzimy dodatnimi punktami z zachowania (klasy IV-VIII). Z plakatów zostanie zorganizowana wystawa. Jury wyłoni najciekawsze prace w kategorii: klasy I-III oraz IV-VIII.

Serdecznie zachęcamy do udziału, liczymy na Waszą pomysłowość i zaangażowanie!

M. Lipok i M. Brudny