MAMY SIĘ CZYM CHWALIĆ ! --- RYBNICCY PRYMUSI

2026-06-25

Z radością informujemy, iż w dniu 24.06.2026 uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani tytułami Rybnickiego Prymusa w kategorii nauka i kategorii kultura. Te zaszczytne wyróżnienia otrzymali:

  1. Antoni Spyra klasa 8D - opiekun Pani Maria Jackson – kategoria nauka – potrójny Laureat Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Języka Angielskiego, Matematyki i Fizyki.
  2. Natalia Torfińska klasa 8D – opiekun MDK – kategoria kultura – uzyskała m.in. Nagrodę Srebrny medal - XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny EVORA 2024, Portugalia; Brązowy medal - XXXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny GAZYANTEP, Turcja 2024/2025; Nagroda I - XX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny IN MY HOMELAND, Białoruś 2024/2025.

Z całego serca gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów naukowych i w dziedzinie kultury! Serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom merytorycznym za wysiłek włożony w przygotowanie swoich podopiecznych!

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej