Z radością informujemy, iż w dniu 24.06.2026 uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani tytułami Rybnickiego Prymusa w kategorii nauka i kategorii kultura. Te zaszczytne wyróżnienia otrzymali:
Z całego serca gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów naukowych i w dziedzinie kultury! Serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom merytorycznym za wysiłek włożony w przygotowanie swoich podopiecznych!