To jest już koniec...

2026-06-26

Za nami kolejna, uroczysta akademia, kończąca rok szkolny. Był to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań za całoroczną pracę uczniów, nauczycieli i rodziców. Szczególnie wzruszające było pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy rozpoczynają nowy etap edukacji.Wszystkim absolwentom życzymy wielu, sukcesów, spełnienia marzeń i powodzenia w nowych szkołach. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji!

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej