Archiwum: czerwiec 2020

2020-06-01

Uwaga, uczniowie klas ósmych!

W związku z tym, że już niedługo przed Wami ważna decyzja – wybór szkoły ponadpodstawowej – proponujemy, byście wykorzystali czas kwarantanny i przejrzeli oferty rybnickich szkół zamieszczane na stronach internetowych /wystarczy kliknąć link /:

Już 8 czerwca rozpoczynamy rozliczenia z biblioteką. Przeczytaj jak zwócić podręczniki i inne książki
2020-06-02

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
Dnia 4 czerwca 2020 roku w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny na plakat przedstawiający osoby, które w obecnym czasie wykonują pracę z narażeniem życia. Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły.

2020-06-03

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Aktualne dokumenty, procedury, wytyczne

2020-06-08

TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLASY SMS KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

2020-06-20

DRODZY RODZICE UCZNIÓW PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021, które odbędzie się w siedzibie szkoły (sala gimnastyczna z zachowaniem reżimu sanitarnego) dnia 24 czerwca 2020 roku (środa) o godz. 17.30.

2020-06-23

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 6 SMS KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

KLASA DWUJĘZYCZNA - z powodu małej ilości zainteresowanych nie zostanie utworzona w roku szkolnym 2020/2021

2020-06-25

BOHATEROM DNIA CODZIENNEGO, czyli RODZICOM,
którzy pogodzili obowiązki zawodowe, domowe i pomagali dzieciom w zdalnym nauczaniu podziękowania składają

nauczyciele SP9 w Rybniku

2020-06-26

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  2019/2020.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczny rok szkolny jest wyjątkowy dla uczniów i nauczycieli. Nietypowe będzie również zakończenie roku szkolnego. Rodzice nie wchodzą z dziećmi na rozdanie świadectw, oczekują na swoje pociechy na zewnątrz, zachowując obowiązujące wymogi sanitarne. Przypominamy, że przy wejściu do budynku szkoły stosujemy się do reżimu sanitarnego. Uczniowie wchodzą do szkoły w maseczkach i po dezynfekcji rąk. Nauczyciele są wyposażeni w maseczki lub przyłbice oraz rękawiczki. Wszystkie dokumenty dzieci otrzymają w teczkach lub koszulkach. Prosimy, zatem aby uczniowie nie przynosili zbędnych torebek, plecaczków i teczek, tylko długopis do podpisania odbioru świadectwa. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu między osobami. Nie możemy być blisko siebie, ale Wasz uśmiech będzie dla nas najlepszym podziękowaniem.